2022.gada 31.jūlijā no plkst.11:00-19:00 Krasta laukumā, Ogrē notiks sporta dienu bērniem un jauniešiem “KRASTA LAUKUMA FESTIVĀLS”.

Diena iesāksies ar dalībnieku iesildīšanos zumbas treneres Kristīnes Rubenes vadībā un turpināsies ar sporta aktivitātēm. Pamatsacensībās: florbols, 3×3 basketbols un orientēšanās, aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11-17 gadiem, izveidojot komandu 3 dalībnieku sastāvā (izņemot orientēšanos, kas ir individuāla sacensība). Sacensību nolikums un pieteikuma anketa šeit: https://ieej.lv/NOLIKUMS

Pasākuma laikā darbosies radošā darbnīca dalībniekiem no 6 gadu vecuma, kuri varēs izgatavot indiāņu rotas un amuletus un pēc tam piedalīties “Indiāņa Džonsa” sacensībās speciāli sagatavotā trasītē.

Dienas laikā būs iespēja piedalīties vēl vienā sporta aktivitātē: skrējienā “RUNNING STOP!, kas ir 4-5 km distance ar uzdevumiem (komandu sacensība, komandā 3 dalībnieki), nolikums un informācija par pieteikšanos šeit: https://ieej.lv/bZPM4. Skrējienā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11 gadiem, izveidojot komandu 3 dalībnieku sastāvā, kā arī ģimenes ar bērniem.

Visas dienas garumā pasākuma dalībnieki brīvo laiku varēs pavadīt CHILL zonā: koka spēles, kornhole, grafiti siena, hennas tetovējumi.

Dienas noslēgumā paredzēta picu gatavošanas meistarklase ar picu meistaru Gaveiku.

Sacensību uzvarētājiem: medaļas un kausi, kā arī vērtīgas balvas no atbalstītājiem Fazer, Milžu taka, Jump park, Slip’n Slide, Ostreet food.

Pasākuma mērķis ir popularizēt Ogres novadā iemīļotus sporta veidus (florbols, basketbols, orientēšanās) dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības mērķa grupai Ogres novadā, kā arī veicināt jaunāko dalībnieku radošumu un radīt interesi fiziski izkustēties.

Pasākums tiek rīkots ar Ogres novada pašvaldības projekta konkursa “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” (“R.A.D.I. – Ogres novadam”) atbalstu un to daļēji finansē Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem (projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MIC/019/16). Par programmas saturu atbild Ogres jauniešu inicatīvas biedrība “TALANTU KALVE”.