Kad apnicis skolas sols un burzma, jādodas pārgājienā! Ar kājām, velo, pa purvu vai upi- tā ir Jūsu izvēle! Piedāvājam jau esošus maršrutus Ogres apkaimē, kā arī esam atvērti jūsu vēlmēm. Pārgājiena pievienotā vērtība: āra dzīves prasmes, piedzīvojumu izglītība, uzlabojot komunikācijas prasmes un savstarpējās sadarbības spējas. 

➡️ PROGRAMMAS MĒRĶIS

Atrodoties neformālā vidē ārpus ierastās vides, sniegt dalībniekiem izpratni par savu lomu grupā; radīt vidi un apstākļus, kur pārvarot grūtības un šķēršļus, dalībnieki saliedējas, novērtē savu lomu grupā, uzlabo komunikācijas prasmes un savstarpējās sadarbības spējas. 

➡️ DARBĪBAS

Dalībnieki dosies vairāku stundu piedzīvojumu pārgājienā Ogres, Pierīgas vai citā apkaimē pēc Jūsu izvēles. 

Pārgājiena laikā dalībnieki pārvarēs dabā sastopamus šķēršļus, gatavos sev maltīti neierastos apstākļos uz pašu iekurta ugunskura un veiks dažādus komandas uzdevumus, kas ļaus iepazīt citam citu neformālā vidē un reizē baudīt būšanu pie dabas.

Tā kā pārgājiena laikā dalībniekiem būs jāveic instruktoru sagatavotie komandu uzdevumi, jābūt saliedētiem, tas dalībniekiem palīdzēs gūt izpratni par sadarbības nozīmi grupā, novērtēs un stiprinās atbalstu viens otram. Izmantojot dabas elementus, neformālās izglītības un piedzīvojuma metodes dalībnieki tiks aicināti iesaistīties, izrādīt iniciatīvu, apzināties savu lomu grupā. Caur praktisku darbošanos grupā un komandu veidojošām aktivitātēm, tiks panākta grupas saliedēšanās.  Veicot komandu uzdevumus un tiecoties uz kopēju mērķi, dalībnieki trenēs komunikācijas prasmes un savstarpējās sadarbības spējas. 

Pārgājiens un tā uzdevumi tiek pielāgoti atbilstoši Jūsu vēlmēm, kā arī vecuma grupai, sākot no 3. klases.

Pasākuma ilgums ir 4-8 stundas, atkarībā no izvēlētā maršruta garuma.

?PĀRGĀJIENA LAIKA RĀMIS

?TRANSPORTS: nokļūšana līdz pārgājiena starta vietai – pašu spēkiem vai ar mūsu organizētu autobusu (papildus izmaksas). Tikkat labi pārgājiena sākuma punkts var būt Tava skola.

? INVENTĀRS: Ērts, laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi, kuru nav bail sasmērēt. Līdzi jāņem vismaz 1L dzeramā ūdens katram dalībniekam, mugursoma.

? CENA: 

15 un vairāk dalībnieki – 18 EUR/pers.

10-14 dalībnieki –  20 EUR/pers.

+ 30 EUR, ja izbraucam tālāk kā 100 km no Ogres

Pavadošajiem skolotājiem dalība ir bez maksas. 

Cenā ir iekļauta programmas sagatavošana, instruktoru darbs, inventārs, kā arī pārtika maltītes gatavošanai. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā labāk ir piezvanīt: 29468386 (Iveta) vai talantu.kalve@gmail.com

Lai pieteiktos programmai, lūdzam aizpildīt pieteikumu: https://ieej.lv/Mmgp6