Noorganizēsim Jūsu klasei saliedēšanās aktivitātes ar dažādiem aizraujošiem uzdevumiem, kas padarīs klases kopā būšanu par neaizmirstamu piedzīvojumu. Programma tiek pielāgota skolnieku vecuma grupai un skaitam, lai ikviens var izjust komandas gara nozīmi un uzlabot  savstarpējās sadarbības spējas. Programmu iespējams pielāgot klases vēlmēm un vajadzībām, ar fokusu:  veicināt klases biedru savstarpējo komunikāciju, iekļaušanos un iesaistīšanos kopēju mērķu sasniegšanā, attīstīt radošumu un personīgo izaugsmi grupā.

➡️ PROGRAMMAS MĒRĶIS 

Uzlabot klases savstarpējās sadarbības spējas un dalībnieku komunikācijas prasmes, veicināt iekļaušanos un iesaistīšanos kopēju mērķu sasniegšanā, attīstīt radošumu un personīgo izaugsmi grupā.

➡️ DARBĪBAS: 

Pasākums var norisināties biedrības teritorijā J.Čakstes prospektā 16, Ogrē vai pie Jums – skolas telpās vai āra teritorijā, tuvējā apkārtnē (stadionā, parkā vai tml.). Programmu iespējams pielāgot klases vēlmēm un vajadzībām. Programma piemērota sākot no 4.klases. Pasākuma ilgums 3-4 stundas.

? INVENTĀRS: Ērts, sportisks vai- ja pasākums norit ārā-laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi, kurus nav bail sasmērēt.

? PROGRAMMA CENA: vienam dalībniekam no EUR 17 līdz EUR 22. Cena atkarīga no dalībnieku skaita un no grupas lieluma – cik instruktori nepieciešami (1 vai 2). Minimālais dalībnieku skaits 16. Cenā ir iekļauta programmas sagatavošana, vadītāju darbs, inventārs. Papildus degvielas izdevumi atkarībā norises vietas attāluma no Ogres.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā labāk ir piezvanīt: 29468386 (Iveta), vai uzrakstīt: talantu.kalve@gmail.com

Lai pieteiktos programmai, lūdzam aizpildīt pieteikumu: https://ieej.lv/43ASM