Interaktīva vides spēle “Misija pilsētā” ir neaizmirstama komandu aktivitāte, kur dalībniekiem būs jādodas pilsētvidē un jāizpilda dažādi izaicinoši uzdevumi. Tas būs neaizmirstams un azartisks piedzīvojums, vienlaikus ar fokusu uzlabot savstarpējās sadarbības spējas un komunikācijas prasmes. Piedalīšanās spēlē ļaus apzināties klasesbiedru (tikpat labi- jebkura kolektīva dalībnieka) kā komandas vērtību un izprast savas individuālās spējas – vadītāja, līdera, atbildības, erudīcijas un to nozīmi kopēju mērķu sasniegšanai.

➡️ PROGRAMMAS MĒRĶIS 

Trenēt komunikācijas un savstarpējās sadarbības prasmes sarežģītu situāciju risināšanā; nostiprināt dalībnieka pašapziņu komandā;  mācīties sadarboties un paļauties viens uz otru. 

➡️ DARBĪBAS:  

Intetraktīva orientēšanās spēle pilsētvidē ir sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš ar komandu uzdevumiem, kura laikā dalībnieki, darbojoties mazās grupiņās, izpildīs dažādus mazus, izaicinošus komandu uzdevumus, piedzīvos situācijas, kur tie mācīsies ne tikai komunicēt, sadarboties un paļauties viens uz otru, bet arī virzīties uz mērķi. Spēle veidota kā aizraujošs piedzīvojums un sacensība starp visām iesaistītajām komandām. Komandā 3-4 dalībnieki.

? IESKATS SPĒLĒ: VIDEO

? SPĒLES ILGUMS: 2-3h

? NORISES VIETA Spēle šobrīd pieejama: Ogrē, Rīgā, Cēsīs, Jelgavā un Madonā, kā arī jebkurā pilsētā un tās tuvējā apkārtne, starts no skolas vai jebkuras citas vietas (var pielāgot).

? INVENTĀRS: Ērts, laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi, 1 viedtālrunis uz komandu ar interneta pieslēgumu, powerbanka.

? SPĒLES CENA:  220 EUR+ degvielas izdevumi atkarībā no norises vietas attāluma no Ogres. Cenā ir iekļauta spēles programmas sagatavošana un administrēšana, balviņas trīs rezultatīvākajām komandām.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā labāk ir piezvanīt: 29468386 (Iveta), vai uzrakstīt: talantu.kalve@gmail.com

Lai pieteiktos programmai, lūdzam aizpildīt pieteikumu: https://ieej.lv/Mmgp6