Interaktīva vides spēle “Misija pilsētā” ir neaizmirstama komandu aktivitāte, kur dalībniekiem būs jādodas pilsētvidē un jāizpilda dažādi izaicinoši uzdevumi. Tas būs neaizmirstams un azartisks piedzīvojums, vienlaikus ar fokusu uzlabot savstarpējās sadarbības spējas un komunikācijas prasmes. Piedalīšanās spēlē ļaus apzināties klasesbiedru (tikpat labi- jebkura kolektīva) kā komandas vērtību un izprast savas individuālās spējas – vadītāja, līdera, atbildības, erudīcijas un to nozīmi kopēju mērķu sasniegšanai.

➡️ PROGRAMMAS MĒRĶIS 

Trenēt komunikācijas un savstarpējās sadarbības prasmes sarežģītu situāciju risināšanā; nostiprināt dalībnieka pašapziņu komandā;  mācīties sadarboties un paļauties viens uz otru. 

➡️ DARBĪBAS:  

Inetraktīva orientēšanās spēle pilsētvidē ir sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš ar komandu uzdevumiem, kura laikā dalībnieki, darbojoties mazās grupiņās, izpildīs dažādus mazus, izaicinošus komandu uzdevumus, piedzīvos situācijas, kur tie mācīsies ne tikai komunicēt, sadarboties un paļauties viens uz otru, bet arī virzīties uz mērķi. Spēle veidota kā aizraujošs piedzīvojums un sacensība starp visām iesaistītajām komandām. Komandā 3-4 dalībnieki.

📌 SPĒLES ILGUMS: 2-3h

📌 NORISES VIETA Spēle šobrīd pieejama: Ogrē, Rīgā, Cēsīs, Jelgavā un Madonā, kā arī jebkurā pilsētā un tās tuvējā apkārtne, starts no skolas vai jebkuras citas vietas (var pielāgot).

📌 INVENTĀRS: Ērts, laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi, 1 viedtālrunis uz komandu ar interneta pieslēgumu, powerbanka.

📌 CENA: 

15 un vairāk dalībnieki -6,- EUR/pers.

10-14 dalībnieki –  8 EUR/pers.

+ 25 EUR, ja izbraucam tālāk kā 100 km no Ogres.

Pavadošajiem skolotājiem dalība ir bez maksas. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā labāk ir piezvanīt: 29468386 (Iveta), vai uzrakstīt: talantu.kalve@gmail.com

Cenā ir iekļauta spēles programmas sagatavošana un administrēšana, balviņas trīs rezultatīvākajām komandām.

Lai pieteiktos programmai, lūdzam aizpildīt pieteikumu: https://ieej.lv/Mmgp6