Turpinot ieviest Ogres jauniešu mentoru tīklu, meklējam veidus kā piesaistīt finanses mentorprogrammas īstenošanai Ogres novadā. Tāpēc 2024.gada 1.jūnijā, Ģimenes dienas ietvaros, laika posmā no 11:00-16:00, Brīvības ielas sākumā starp Ogres mākslas skolu un aptieku, īstenosim jau otro ziedojuma piesaistes pasākumu “Labdarības bingo”.

Paredzēts, ka ikvienam Ogres pilsētas iedzīvotājam būs iespēja par ziedojumiem iegūt iespēju tikt pie mūsu atbalstītāju dāvanu kartes vai gardumu groza. Iegūtos ziedojumus ir plānots novirzīt jauniešu izaugsmes programmu īstenošanai un jauniešu mentoringam Ogres novada jauniešiem ar mazāk iespējām, kas ir jaunieši, kuriem ir ekonomiski vai sociāli nelabvēlīgi apstākļi, kuri cieš no atkarībām vai nevēlam, ar grūtībām apgūst mācību vielu vai arī saskaras ar grūtībām atšķirīgās kultūras vai valodas dēļ. Vienlaikus izglītosim ikvienu pasākuma apmeklētāju par mentoringa būtību un ieguvumiem.

Mūsu atbalstītāji: Milžu taka, AB parks, Džungļu parks, JumpPark Ogre, Rimi, Maxima Latvija, Fazer, Čili Pica, Latvijas Pērles un Ostreet.