Dienas nometne ar nakts piedzīvojumu “JAUNĀ CILTS”” jauniešiem no 13 gadu vecuma 

📌Norises laiks: 12.06.2023.-16.06.2023.

📌Norises vieta: J.Čakstes pr.16 un 16A, Ogre, un mācību bāze “Rites”, Birzgales pagasts.

Mērķis: īstenot āra dzīves aktivitāšu un neformālās izglītības pasākumu kopumu, lai veicinātu dalībnieku personīgo izaugsmi, kā arī lai veidotu izpratni par savu potenciālu un vairotu pozitīvu pašvērtējumu.

Programmā:

☘️ ārā dzīves aktivitātes kopā ar skautu instruktoru Jāni Iklāvu (naži/cirvji/mačetes; uguns iegūšana; ēdiena gatavošanas meistarklase dabā; kompass/karte/maršruta plānošana; virves, upes/gravas šķērsošana vai peldlīdzekļa gatavošana (atkarībā no grupas lieluma un vēlmēm).

☘️ pārgājiens ar uzdevumiem tuvējā apkārtnē;

☘️ 2 dienu neformālās izglītības aktivitātes un nakts piedzīvojums mācību bāzē “Rites”, Birzgales pagasts ar organizācijas “Piedzīvojumu gars” instruktoriem;

☘️CHILL zona ar radošām darbnīcām: batikošana, lāpu gatavošana no dabas materiāliem, ēdiena gatavošanas meistarklase, vai.tml.

☘️neformālās izglītības aktivitātes komunikācijas un sadarbības prasmju uzlabošanai.

Programmas maksa EUR 250,-, iekļauta ēdināšana, transporta izdevumi, nakšņošana mācību bāzē “Rites”, programmas laikā nepieciešamais aprīkojums, aktivitātes zemo virvju parkā, instruktoru atalgojums. Iespējams pievienoties uz 2 dienu programmu (maksa EUR 60 par dienu).

Nometnes apraksts un programma:  https://ieej.lv/qcznP

Pieteikties nometnei: https://ieej.lv/1PjLQ

Atskats uz iepriekšējā gada nometni  “Jaunā cilts”: https://talantukalve.com/piedavajumi/nometnes-programmas/atskats-uz-nometni-jauna-cilts/